Denná predpoveď počasia pre vonkajšie oslavy, reštauračné terasy, aktivity pri jazerách (jednodňové aktivity)

  • Predpoveď počasia môže byť na 1 deň, ale aj celý týždeň
  • Prezentácie predpovede počasia vo forme banneru či inej grafickej predpovede

Predpoveď bude obsahovať podrobnú textovú predpoveď počasia pre konkrétny deň, kde uvediem stav oblačnosti, pravdepodobnosť zrážok (%-vyjadrená), minimálnu a maximálnu dennú teplotu, smer a rýchlosť vetra. V prípade ak by bol predpovedaný výskyt nebezpečných meteorologických javov (búrky, lejaky, krúpy, silný vietor, poľadovica, hmla a iné) upozorním v predpovedi počasia aj na tie.

Príspevok občianskemu združeniu: od 2 €/ deň

OBJEDNAŤ

Príklad predpovede na oslavu či svadbu
Príklad predpovede na oslavu či svadbu

Dôveryhodnosť predpovede počasia

Predpoveď počasia je urobená na základe niekoľkých meteorologických modelov, ktoré sa snažím čo najzodpovednejšie vyhodnotiť. Napriek tomu je potrebné brať tieto informácie s určitou rezervou a to najmä pri predpovedi počasia na viac ako 5 dní dopredu.

Treba si uvedomiť, že mnoho krát nie je možné zachytiť miestne vplyvy, ktoré môžu zásadne ovplyvniť presnosť predpovede počasia. Ak sa situácia bude vyvíjať inak ako bola opisovaná v maily, či v SMS  a z dôvodu zmeny počasia nastanú komplikácie alebo vznikne akákoľvek škoda, autor predpovede za to nenesie žiadnu zodpovednosť. Objednaním predpovede počasia objednávateľ potvrdzuje, že si je toho plne vedomý a v žiadnom prípade za prípadne vzniknuté škody nebude viniť autora predpovede počasia.