Každému z nás sa stane, že potrebuje predpoveď počasia na určitý čas, či už na dovolenku, na oslavu, alebo na inú udalosť a tak som sa rozhodol ponúknuť Vám možnosť pripravenia predpovede počasia na Vami určitý čas a miesto. Nižšie je presne vymedzené aké informácie od Vás potrebujem na poskytnutie, čo najpresnejšej predpovede a taktiež informácie o priebehu a spôsobe poskytnutia predpovede.

Predpoveď na dovolenku
Príklad predpovede na dovolenku, kliknite pre viac info

Nakoľko dôsledné preskúmanie predpovedných modelov zaberá nejaký ten čas (predpovede až 3 predpovedných modelov), ďalej je potrebné mať k tomu k dispozícii počítač s internetovým pripojeným, v neposlednom rade je potrebné mať aj skúsenosti, hoci aj amatérske ako predpoveď vytvoriť, tak som si pripravil viaceré možnosti aj s príspevkom za pripravenú predpoveď.

Príklad predpovede na oslavu, svadbu, outdoor, teambuilding
Príklad predpovede na oslavu, svadbu, kliknite pre viac info

Výška príspevku je stanovená len s ohľadom na nejakú minimálnu hranicu, ktorá by mala pokrývať moje náklady a čas na vypracovanie predpovede. V prípade ak by ste chceli Občianskemu združeniu Počasie pod lupou prispieť inú sumu, určite sa Vám to vráti v podobe zlepšenia služieb. Samozrejme ak by ste mali záujem o nejakú formu predpovede, ktorá nie je nižšie spomenutá, je možné sa dohodnúť individuálne cez telefonát, e-mail alebo sms správy.