Predpoveď počasia na viac dní dopredu pre Teambuilding a outdoorové aktivity

v žiadosti o predpoveď zaslanej 2 až 8 dní, najlepšie aj 10 dní vopred uviesť miesto konania Vašej akcie. Približne 8 dní pred konaním akcie Vám budem vedieť poskytnúť približný obraz o počasí na daný deň. Následne by prebiehala dennodenná mailová komunikácia predpovede počasia až do dňa konania akcie. Spresňovanie predpovede bude pokračovať aj počas konania akcie, hlavne ak by boli predpovedané nebezpečné meteorologické javy (búrky, lejaky, krúpy, silný vietor a iné). Komunikácia by prebiehala operatívne cez e-mail, SMS, či telefonicky.

Textová predpoveď by obsahovala stav oblačnosti, pravdepodobnosť zrážok (%-vyjadrená), minimálne a maximálne denné teploty, smer a rýchlosť vetra.

Príspevok občianskemu združeniu: od 8 €

OBJEDNAŤ

Vzor jednodňovej predpovede
Vzor jednodňovej predpovede

Dôveryhodnosť predpovede počasia

Predpoveď počasia je urobená na základe niekoľkých meteorologických modelov, ktoré sa snažím čo najzodpovednejšie vyhodnotiť. Napriek tomu je potrebné brať tieto informácie s určitou rezervou a to najmä pri predpovedi počasia na viac ako 5 dní dopredu.

Treba si uvedomiť, že mnoho krát nie je možné zachytiť miestne vplyvy, ktoré môžu zásadne ovplyvniť presnosť predpovede počasia. Ak sa situácia bude vyvíjať inak ako bola opisovaná v maily, či v SMS  a z dôvodu zmeny počasia nastanú komplikácie alebo vznikne akákoľvek škoda, autor predpovede za to nenesie žiadnu zodpovednosť. Objednaním predpovede počasia objednávateľ potvrdzuje, že si je toho plne vedomý a v žiadnom prípade za prípadne vzniknuté škody nebude viniť autora predpovede počasia.